Milwaukee (USA)
MILWAUKEE (USA)

Světová jednička v akumulátorovém nářadí s nejširší nabídkou 18V a 12V strojů a kapacitou akumulátorů až 9,0 Ah.
Jako první přišla například s akumulátorovým SDS-MAX kombinovaným kladivem.

Subkompaktní nýtovačka

Umožňuje montáž až 325 kusů nerezových nýtů s průměrem 4,8 mm na jednu 2,0 Ah baterii. K montáži všech druhů trhacích nýtů – ocelových, nerezových, měděných s průměrem do 4,8 mm. Beznástrojový přístup k nýtovacímu mechanismu. Zásobník na odstraněné koncovky nýtů.

Subkompaktní kompresor

Kompaktní a lehká konstrukce umožňuje snadné plnění pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů. Možnost nastavení cílového tlaku, po jehož dosažení se kompresor automaticky vypne.

Bosch (D)
BOSCH (D)

Od profesionála se očekává mnoho: rychlá práce, spolehlivost, kompetence, plné nasazení.
Modré elektrické nářadí Bosch je vyvinuto přesně pro tyto požadavky a nabízí Vám ještě víc. Pro každou pracovní situaci kompletní řešení díky vhodnému příslušenství, systému Mobility pro přepravu a uložení, servisním nabídkám i mobilním řešením pro chytrý telefon.

Zelený laser

Zejména v jasných světelných podmínkách jsou červené laserové čáry často špatně viditelné, takže práce jako montáž oken nebo zavěšování stropních podhledů začnou být rychle namáhavé.
Kombinované lasery Bosch pracují se zelenými laserovými čárami, které jsou pro lidské oko čtyřikrát lépe viditelné než červené.

Bezdrátové nabíjení

Celosvětově jedinečný systém z indukční nabíječky a speciálního akumulátoru:
Akumulátorové nářadí můžete během pracovních přestávek jednoduše odložit a nabíjet. Nářadí je tak neustále připravené k použití s jedním akumulátorem. Šetří čas, místo a hmotnost: Není nutný druhý akumulátor. Dlouhá životnost: Krátké doby nabíjení akumulátor nezatěžují (Care Charging).

Hitachi (JPN)
HITACHI (JPN)

Japonsko, země elektrických inovací, je rodným místem firmy Hitachi Koki Co. Ltd., mateřským sídlem všech působišť Hitachi na celém světě. Již v roce 1949 zahájila rozvoj, výrobu a rozšiřování elektropřístrojů se značkou Hitachi.

Bezuhlíkové motory

Originální technologie Hitachi brushless bezuhlíkový motorů výrazně prodlužuje životnost odstraněním problémů s opalováním cívky kotvy. Bezuhlíkové motory jsou kompaktnější a odlehčené, bezúdržbové, kompatibilní s motorovým generátorem a nabízí stabilní výkon i v případě poklesu napájení.

Antivibrační technologie

UVP (User vibration protection) - originální pružinový dynamický vibrační absorber redukuje vibrace a zlepšuje efektivitu provozu.
LVH (Low vibration handle) - antivibrační rukojeť snižuje vibrace pomocí čtyř tlumičů stlačované rotujícím držákem.

Makita (JPN)
MAKITA (JPN)

Společnost Makita vznikla v roce 1915, první elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě.

Start wireless systém

Technologie AWS - wireless systém bezdrátového připojení aku strojů přes Bluetooth a automatické spuštění odsávání v případě zapnutí tohoto stroje.

Akumulátorový vysavač

Aku vysavač s bezuhlíkovým motorem použitelný se dvěma akumulátory Li-ion 18V a AWS bezdrátovým systémem pro automatický start.

DIAGER (FR)
DIAGER (FR)

Vyrobeno ve Francii
Diager je poslední výrobce vrtáků vyrábějící stále v Evropě, převážnou většinu ve Francii. Nejen že je výrobcem vrtáků nejvyšší kvality, ale také unikátních patentově chráněných vrtáků pro speciální použití v náročných aplikacích. Specialistou je také na rozměry, například SDS-max vrtáky délky 1300 a 1500 mm či průměry až do 80 mm.

Vrtání železobetonu

Patentovaný tříbřitý vrták DIAGER Booster pro vrtání železobetonu je unikátní hlavně svým monoblokovým břitem se 3 řeznými hranami, sekacím efektem a samostředícím hrotem. Při vrtání armování i jen jeho části je právě tříbřitý monoblok nutný, aby se tlak při nárazu na výztuž rozložil do zbývajících dvou částí sloužících jako opora.

Vrtání tvrdých dlažeb

Vrtání velmi tvrdých, venkovních a nemrznoucích dlažeb bylo prakticky neřešitelným problémem, dokud Diager nepřišel s malými korunkovými vrtáky s diamantovým prachem. Ty tento problém řešili, avšak byly citlivé na použití (chlazení, otáčky, tlak,...). Proto Diager pokračoval dále ve vývoji a přišel na trh s unikátním korunkovým vrtákem s plným diamantovým segmentem již od průměru 6 mm.

Flex (D)
FLEX (D)

Každý tento výraz zná, mnozí jej každý den používají, nikdo ale skoro neví, že „flexa“ má svůj původ od vynálezu značky FLEX, dříve Ackermann+Schmitt, založené v roce 1922.
Značka FLEX je dnes již téměř synonymem pro elektrické nářadí vysoké kvality "Made in Germany", které charakterizuje dlouhá životnost, právě tak jako výkon, funkčnost, praktičnost a bezpečnost.

Giraffe® - žirafa

Celosvětový systém č. 1 pro broušení stěn a stropů. Když firma FLEX v roce 1997 přišla jako první s dlouhokrkou bruskou žirafou WS 702 VEA na opracovaní stěn a stropů, došlo v pracovních procesech malířů, pracovníků v oboru suchých staveb, štukatérů a mnohých dalších oborech k revoluci.

Náročné broušení

Zda jde o odstranění omítek, betonu, mazanin nebo stěrkových vrstev a zaschlých tmelů, broušení a leštění kamene, či jde o trubky, plechy, nádrže nebo kovové konstrukce z nerezu – FLEX má pro každý úkol správné řešení problému. FLEX Vám se svou obsáhlou nabídkou brusek nabízí vše, co potřebujete. Ať rotační, excentrické nebo orbitální.

AEG (D)
AEG (D)

Hrdá minulost, vzrušující budoucnost...
Od svého založení byla společnost AEG POWERTOOLS vždy na špici vývoje nových výrobků. Uvedení prvních přenosných vrtaček v roce 1898 odstartovalo éru přenosného elektrického nářadí. I o více než 100 let později nabízí AEG profesionálům inovativní a silná řešení.

Pokosová pila s vlastním odsáváním

AEG představí první pokosovou pilu se zabudovaným odsáváním, jejíž interní ventilátor odsává prach s až 80% účinností. Díky tomuto unikátnímu řešení není zapotřebí pro odsávání prachu samostatného vysavače. Samozřejmostí je výborná viditelnost na řeznou linii díky LED osvětlení a nastavitelnému laseru.

České vrtačky

Nová generace vrtaček vyráběných v České republice navazuje na dlouholetou historii výroby tohoto nářadí v naší zemi. Přináší výkon pro hluboké vrty, nabízí výkonné příklepové vrtačky s dlouhou životností pro každodenní profesionální práci a modely s velmi vysokým kroutícím momentem pro velmi náročné vrtání.

RYOBI (JPN)
RYOBI (JPN)

Ryobi nářadí dlouho vydrží. A stejně tak i jeho záruka.
Chcete od všeho víc. A přesně to vám značka Ryobi nabízí. Nyní firma Ryobi díky nejlepším technologiím a inovacím ve své třídě přináší úplně první tříletou záruku na veškeré elektrické a akumulátorové nářadí, včetně 18V systému ONE+ a 36V řady nářadí. Právě proto si lidé volí značku Ryobi, protože přináší více.

ONE+ 18V systém

Všestranné nářadí Ryobi nabídne svůj aku program One+, kde ze stroje, který používáte v dílně, oživíte i zahradní techniku typu sekačky, křovinořezu, plotostřihu, řetězové pily a dalších zahradních pomocníků.

Akumulátory Intellicell

Akumulátor, který přemýšlí za vás.
Jedinečným způsobem reguluje svůj vlastní výkon tak, aby zaručovala optimální výkonnost a dobu chodu pro jakékoli nářadí ONE+ a jakékoli použití.
První akumulátor 5,0 Ah Lithium+ pro kutily zaručuje kutilům nejdelší dobu chodu, díky čemuž můžete pracovat déle bez nutnosti opětovného nabíjení akumulátoru!

METABO (D)
METABO (D)

Pro Metabo je samozřejmostí vyrábět elektrické nářadí, které splňuje nejvyšší nároky řemeslníků i průmyslové výrobky. A to již celých 80 let. Tato kvalita má přirozenou i svou cenu, ale také uklidňuje. Na Metabo se můžete spolehnout. Jsme vázáni vysokými nároky našich zákazníků.

Aku úhlová bruska 230 mm

Jako první na světě Metabo představuje velkou úhlovou brusku s průměrem kotouče Ø 230 mm při napájení z baterie pro efektivní řezání a broušení nezávisle na elektrické síti.

Aku míchadlo

Světová novinka: Jednorychlostní aku míchadlo pro silné míchání na stavbě v kategorii 18 V.
Aku článek umístněn v horní části, tím pádem je chráněn před nečistotou.

DEWALT (USA)
DEWALT (USA)

Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti.

XR FLEXVOLT

DEWALT XR FLEXVOLT je jediná baterie na trhu, která může přepínat napájecí napětí z 54V na 18V a zpět, což zaručuje její kompatibilitu se stávajícím nářadím řady XR.
XR FLEXVOLT je řada nářadí s napájecím napětím 54V, která nabízí délku provozní doby a výkon, jaký nebyl dosud k dispozici

54V úhlová bruska

Odborníci z DEWALTu vám představí revoluční 54V aku úhlovou brusku 125mm systému FLEXVOLT s bezuhlíkovým motorem.

STIGA (SWE)
STIGA (SWE)

Švédský bestseller v zahradní a lesní technice. Cílem značky STIGA je, abyste měli nejhezčí trávník ve svém okolí a abyste si svůj čas strávený na Vaší krásné zahradě co nejvíce užili!

80V aku program

Nová generace výkonného bateriového systému 80 V se dokáže vyrovnat benzínovým strojům. Jedna baterie 5 Ah pohání celou řadu strojů, které jsou vybaveny bezuhlíkovými indukčními motory.

Robotické sekačky

Neztrácejte čas a odpočívejte. Nechte stroje pracovat za Vás a získejte krásnou zahradu bez námahy. V klidu můžete odjet na dovolenou nebo se věnovat svým koníčkům. STIGA nabízí 4 modely robotických sekaček Autoclip pro různě rozlehlé zahrady až do 6 000 m2. Sekací výkon je až 300 m2/hod., svahová dostupnost až 45%.

WEIBANG + STANLEY + ROTHENBERGER
WEIBANG

Sekačky s revoluční kluznou spojkou na noži, díky které při najetí na kámen nezničíte sekačku, ale pouze nůž.

STANLEY

Kompresory, elektrocentrály, ruční nářadí a boxy.

ROTHENBERGER

Celosvětový leader inovativních technicky náročných nářadí a strojů pro práci s trubkami v sanitární, chladicí a klimatizační technice

WIHA + KNIPEX + NASTROJECZ
WIHA

Přední německá rodinná firma specializující se na veškeré druhy šrobouváků, bitů, kleští a dalšíhu ručního nářadí.

KNIPEX

Firma KNIPEX se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních kleští a je v této oblasti předním výrobcem v Evropě.

NÁSTROJE CZ

NÁSTROJE CZ - ucelený sortiment vrtáků do kovu, kamene a dřeva, závitníků a brusiva.
4CZech - dotahovací a ruční nářadí.

FEIN + BOW + OUTDOORCHEF
FEIN

Řešení v oblastech vrtání, jádrového vrtání, broušení, šroubování a opracování povrchů – se širokou a zároveň specializovanou nabídkou elektrického nářadí a příslušenství je společnost FEIN specialistou pro oblast zpracování kovu.

První hanácká BOW

Ukázky strojů do dílny a předvedení "unikátního" přenosného popisovacího vláknového laseru.

OUTDOORCHEF

Přední specialista na grily plynové, elektrické i uhelné se speciálním řešením grilování na přímém nebo nepřímém žáru.

HUSQVARNA + BAUMAN + STORCH
HUSQVARNA

Husqvarna představí novou řadu stavebních strojů pro řezání rozličných materiálů a diamantového vrtání.

BAUMAN

U Baumanu budou k vidění nové řady vibračních desek a pěchů.

STORCH

Firma Storch předvede speciální pily na řezání polystyrénu, omítací a stříkací techniku pro fasádníky a malíře.

FISCHER + WOLFCRAFT + SERVISNARADI.CZ
FISCHER

Jádrem a těžištěm společnosti Fischer je oblast upevňovacích systémů s více než 14.000 položkami a řešením pro každý problém s upevněním.

WOLFCRAFT

Wolfcraft - specialista na šikovné vychytávky pro kutily i řemeslníky. Obdržela za své výrobky řadu ocenění, mimo jiné cenu „Red dot design award“ za výrobky „One Hand Clamp“ a „Quickfix“.

www.servisnaradi.cz

Webový portál www.servisnaradi.cz slouží především pro sjednocené objednávání záručních či pozáručních servisů výrobců profesionálního elektrického ručního nářadí.

a další...